درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۷ صفر ۱۴۴۰ | Wed, October 17, 2018 | چهارشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۸
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان
ایران پترو منتشر کرد
بیانیه های جداگانه مدیران و کارکنان صنعت نفت در حمایت از مهندس زنگنه + تصاویر امضاها
"نقش وزارت نفت در خلق حماسه اقتصادی پس از حماسه سیاسی بی بدیل است. توانمندی و شناخت جناب آقای زنگنه از نفت و تعاملات بین المللی ایشان، عبور از تحریم ها و شکوفایی نفت را رقم زند. درخواست امضا کنندگان ذیل این است که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در راستای اهداف ذکر شده و وحدت و اتحاد با معرفی ریاست محترم جمهورمنتخب مردم، شادی و نشاط ایجاد شده در کشور و انجام همدلی و یکپارچگی بدنه نفت ، با رای بالا و قاطع به ایشان بستر را برای عبور از تحریم و شکوفایی نفت فراهم نمایند."

ایران پترو - جمعی از مدیران و کارکنان صنعت نفت در حمایت از مهندس زنگنه، وزیر نفت پیشنهادی بیانیه ای را صادر کردند.


به گزارش خبرنگار ایران پترو، در این بیانیه آمده است: بی تردید امروز شرایط خاص حاکم بر کشور و اهمیت استراتژیک وزارت نفت ایجاب می کند که سکان داری این صنعت بزرگ به دست کسی سپرده شود که تجربه و توان کافی برای اداره این صنعت بزرگ را داشته باشد، تحقق چشم انداز 20 ساله نظام در صنعت نفت، جبران عقب ماندگی در تولید نفت و گاز در میدان های مشترک و توسعه صنعت گاز و پتروشیمی از الزامات امروز در صنعت نفت است.لذا ما جمعی از مدیران و کارکنان صنعت نفت حمایت قاطع خود را از وزارت آقای مهندس زنگنه اعلام می کنیم.


بیانیه دوم

 

این گزارش حاکی است که جمع دیگری از مدیران صنعت نفت نیز در حمایت از مهندس زنگنه وزیر نفت پیشنهادی بیانیه ای صادر کردند.به گزارش خبرنگار ایران پترو، متن این بیانیه نیز به شرح ذیل است:


وزارت نفت به عنوان رکن اصلی انرژی کشور با نقش تعیین کننده در اقتصاد، صنعت ملی و تعاملات منطقه ای و بین المللی، در خط اول تحریم قرار گرفته است. تعیین تکلیف وزارت نفت به عنوان اصلی ترین وزارتخانه و برای مقابله با تحریم ، از اولویت ویژه برخوردار است. نقش وزارت نفت در خلق حماسه اقتصادی پس از حماسه سیاسی بی بدیل است. توانمندی و شناخت جناب آقای زنگنه از نفت و تعاملات بین المللی ایشان، عبور از تحریم ها و شکوفایی نفت را رقم زند. درخواست امضا کنندگان ذیل این است که نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در راستای اهداف ذکر شده و وحدت و اتحاد با معرفی ریاست محترم جمهورمنتخب مردم، شادی و نشاط ایجاد شده در کشور و انجام همدلی و یکپارچگی بدنه نفت ، با رای بالا و قاطع به ایشان بستر را برای عبور از تحریم و شکوفایی نفت فراهم نمایند.


برای مشاهده امضاهای کارکنان و مدیران صنعت نفت لطفا روی فایل های زیر کلیک کنید:

 

بیانیه صنعت نفت 1بیانیه صنعت نفت 1

 

بیانیه صنعت نفت 2بیانیه صنعت نفت 2

 

۲۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۸:۵۴
کد خبر: 13559
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM