درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۷ صفر ۱۴۴۰ | Wed, October 17, 2018 | چهارشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۳
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

عضو کمیسیون انرژی: زنگنه به طور حتم روی صندلی وزارت می نشیند

ایران پترو - امیر عباس سلطانی نشستن بیژن نامدار زنگنه بر مسند وزارت را امری حتمی قلمداد کرد و گفت:مهندس زنگنه با مدیریت و تخصصی که در وزرات نفت از خود نشان داده است قطعا شایستگی مقام وزرات نفت را خواهد داشت.

به گزارش ایران پترو، عضو کمیسیون انرژی در گفت وگو با خبرنگار خبر گزاری موج با بیان این مطلب تصریح کرد :مهندس زنگنه در دوره فعالیت سابق خود در کابینه قبلی صلاحیت تصدی پست وزارت را بر همگان احراز کرده است.


وی افزود:در حال حاضر این مسئله مطرح است که مهندس زنگنه تا چه اندازه می تواند با شرایط امروز صنعت نفت ایران خود را وفق دهد. چرا که با توجه به صحبت های وی و با اشاره به اینکه وی مدت مدیدی از فعالیت های نقتی فاصله داشته است باید دید که تعامل مهندس زنگنه تا چه اندازه با نفت و شرایط بین المللی مطابقت خواهد داشت.


وی افزود:طی مذاکرات اخیری که با مهندس زنگنه در کمیسیون انرژی صورت گرفت وی اعلام کرد پتانسیل و تجربه کافی برای حل مسائل و مطابقت دادن خود با شرایط موجود را در کوتاه ترین زمان ممکن پیدا خواهد کرد .


سلطانی با اشاره به صحبت های مهندس زنگنه در کمیسیون انرژی خاطر نشان کرد: تفکر مهندس زنگنه فاصله زیادی با شرایط روز صنعت نفت کشور دارد ودید آرمانی وی نسبت به مسائل این احساس را القا می کند که با دید مثبت و قاطعیتی که در نحوه بیان وی موج می زند می تواند تمامی مسائل و معضلات امروز کشور را در زمان محدودی حل و فصل کند .


وی در خصوص واکنش مهندس زنگنه به عملکرد وزرای سابق نفت عنوان کرد: مهندس زنگنه به عملکرد وزرای سابق نفت با دیدی انتقادی نگاه کرد و عملکرد آنها را غیر حرفه ای خواند و با قاطعیت اعلام کرد که در دوران وزارت خود در دولت تدبیرو امید کم کاری وزرای سابق را جبران خواهد کرد .


سلطانی با نگاهی به فعالیت های مهندس زنگنه در دولت پیشین گفت: مهندس زنگنه هم در وزرات نیرو و هم در وزرات نفت خود را ثابت کرده است و با توجه به اینکه اخذ رای از نمایندگان خانه ملت بسیار سخت خواهد بود امید آن میرود که وی با دفاعیه تاثیر گذار و مفید خود بتواند آرا را از آن خود کند .

۱۷ مرداد ۱۳۹۲ ۲۲:۲۵
کد خبر: 13531
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM