درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۷ صفر ۱۴۴۰ | Wed, October 17, 2018 | چهارشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۴
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

رئیس کمیسیون قضایی مجلس تاکید کرد: زنگنه از نقاط قوت کابینه روحانی
ایران پترو - رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و رئیس کمیته ی حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص وزیر پیشنهادی دکتر روحانی برای تصدی وزارت نفت گفت: مهندس زنگنه سوابق خوب و فراوانی در امور اجرایی کشور دارد.

به گزارش ایران پترو - الهیار ملکشاهی به سوابق مدیریتی مهندس زنگنه در وزارت خانه های  نفت و نیرو اشاره کرد و گفت: در زمان حضور مهندس زنگنه در راس وزارت خانه های یاد شده موفقیت های خوبی حاصل شده است.

 

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که از گزینه یپشنهادی برای وزارت نفت استقبال می کنیم، افزود: از فضای عمومی بین همکاران استنباط می کنیم مهندس زنگنه بتواند نظر مساعد مجلس را کسب کند.

 

وی به برخی موضوعات حاشیه ی اشاره و تصریح کرد: «این موضوع به زمانی که مهندس زنگنه وزیر نبوده برمی گردد و موضوع هم از طریق مجلس و هم قوه قضاییه رسیدگی شده است و ضمن ان که به صورت کتبی ابلاغ شده ایشان تخلفی نداشته است و  از ایشان به سبب همان پرونده که برخی ها ایراد می گیرند تشکر شده است، و در این زمینه مشکلی وجود ندارد».وی گفت: به نظرم در مورد ایشان شبهه ی وجود ندارد و می تواند در این جایگاه پیشنهادی موثر باشد.

 

هادی شوشتری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم شورای اسلامی نیز در خصوص دیدگاهش نسبت به مهندس بیژن نامدار زنگنه، به خبرنگار شانا گفت: به اعتقاد من مهندس زنگنه از وزرایی موفق کابینه ی دولت یازدهم خواهد بود.

 

رئیس کمیته ی حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که مهندس زنگنه از نقاط مثبت کابینه پیشنهادی دکتر روحانی است، تصریح کرد: ایشان تجربه وزارت بسیار خوبی دارد از این رو مهندس زنگنه در این مختصات زمانی و مکانی یکی از بهترین گزینه هاست.

۱۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۶:۲۸
کد خبر: 13508
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM