درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۷ صفر ۱۴۴۰ | Wed, October 17, 2018 | چهارشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۱۸:۲۹
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

نماینده مردم در کمیسیون انرژی: مجلس به گزینه پیشنهادی نفت اعتماد دارد
ایران پترو - عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: امیدواریم مجلس با شناختی که از توانمندی های مهندس زنگنه دارد و با در نظر گرفتن محدودیت های ناشی از تحریم که امروز برخی مشکلات را برای کشور ایجاد کرده است، سکان نفت را به وی تحویل دهد.

به گزارش ایران پترو، حسین امیری خامکانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که سابقه حضور چهار دوره نمایندگی مجلس را به صورت متوالی در کارنامه  خود دارد و اکنون نیز ریاست کمیته  نیروی کمیسیون انرژی را دارد، عصر دیروز (١٣ مرداد) درخصوص وزیر پیشنهادی دکتر روحانی برای وزارت نفت گفت: دنیای نفت به خوبی مهندس زنگنه را می شناسد.

 

عضو کمیسیون انرژی عصر امروز گفت: مجامع بین المللی نفت و گاز مهندس زنگنه را به خوبی می شناسند و او نیز به جهان نفت اشراف دارد.

 

رئیس کمیته نیرو در کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که مهندس زنگنه از بدنه  نفت بوده است، تصریح کرد: شناخت وی از بدنه  عظیم صنعت نفت و  از سوی دیگر شناخت این صنعت از مهندس زنگنه اتخاذ تصمیمات بخش نفت و گاز را  راهبردی تر خواهد کرد.

 

این عضو کمیسیون انرژی افزود: مهندس زنگنه بیش از دو دهه سابقه  فعالیت اجرایی دارد که هشت سال آن مستقیم در راس وزارت نفت بوده است از این  رو تجربه  وی می تواند راهگشای محدودیت های این روزهای نفت که ناشی از تحریم است، باشد.

 

امیری خامکانی به بُعد بین المللی مهندس زنگنه و شناخت او از مجامع بین المللی اشاره کرد و به شانا گفت: نهادهای بین المللی نفت و گاز به خوبی مهندس زنگنه را می شناسند و این شناخت به سبب تجربه وی است .

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه مهندس زنگنه از کارشناسان ارشد دنیای انرژی است، گفت: با گذشت زمان بر توان و اشراف مهندس زنگنه در بخش اقتصاد انرژی افزوده شده است.

۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۳:۴۰
کد خبر: 13468
    


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM