درباره ما|تماس با ما|نقشه سایت|پیوند|
English
۱۸ شعبان ۱۴۳۷ | Wed, May 25, 2016 | چهارشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۱:۱۸
 
نسخه چاپی ارسال به دوستان

روابط عمومی وزارت نیرو: نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شده اند
ایران پترو - روابط عمومی وزارت نیرو پیرو انتشارخبری با عنوان " بازهم بی توجهی برخی وزارتخانه ها و ادارات به مصوبه دولت" جوابیه ای صادر کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، متن کامل این جوابیه به شرح زیر است:

پیرو جلسه ای که در تاریخ 21 دیماه سال گذشته با حضور وزیر محترم نیرو و معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، جناب آقای فروزنده و نیز معاونین و مدیران ارشد وزارت نیرو برگزار شد مقرر شد تمامی قراردادهای تامین نیروی انسانی که به صورت حجمی و برای انجام اموری که نیازمند حضور دایم نیروی انسانی در محل خدمت می باشد به صورت مستقیم و بدون واسطه با نیروی انسانی مورد نیاز از سوی شرکتها و دستگاههای زیر مجموعه وزارت نیرو منعقد شود.
ذکر این نکته ضروری است که در سال گذشته علیرغم تحمیل برخی هزینه های ناشی از لغو قراردادهای موجود به وزارت نیرو، اقدام مقتضی جهت تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی موجود در شرکتهای زیرمجموعه وزارت نیرو به عمل آمده است.
همچنین استفاده از پتانسیل شرکتهایی که به صورت تعاونی امکان ارایه خدمات به دستگاههای دولتی را دارا هستند نیز مورد استفاده شرکتهای وزارت نیرو قرار گرفته است که این مورد نیز علاوه بر تاکید معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور دارای پشتوانه قانونی نیز می باشد.
علیرغم آنچه گفته شد دفتر بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نیرو آمادگی رسیدگی به مواردی که درخصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی با شماره تلفن: 81606580 در سطح شرکتهای زیرمجموعه وزارت نیرو به فعلیت نرسیده است را دارد.
اما یک گلایه از دوستان تابناک؛ استناد به یک مصاحبه قدیمی از وزیر محترم کار و امور اجتماعی که مورد تاکید نویسنده محترم گزارش نیز قرار گرفته و عنوان شده است که (( وزیر کار در نخستین کنفرانس مطبوعاتی، پس از گذشت هشت ماه از تغییر مدیریت این وزارتخانه .... )) برای سندیت بخشیدن به موضوع گزارش و ارایه مصداق سازمانهای بی توجه به مصوبات دولت و از جمله وزارت نیرو از یک رسانه تاثیرگذار و مهم خبری همچون تابناک پذیرفتنی نیست، اگر چه در حس نیت و بی غرضی دوستانمان در تابناک نیز شکی وجود ندارد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۶:۱۰
کد خبر: 11345
    
شکایت ۳ اسفند ۱۳۹۰

بعد از پنج سال کار کرد در اداره آبفا قلعه تل اخراج شده ام باید کجا شکایت کنم؟
نام: کریم نیکخواه
ایمیل: omid_zohal@yahoo.com

 

شکایت ۳ اسفند ۱۳۹۰

جوانی هستم سی ساله سرپرست خانواده بعد از پنج سال کار کرد در اداره آبفا قلعه تل اخراج شده ام باید کجا شکایت کنم؟ خواهش میکنم راهنمایم کنید 09166027287

نام: کریم نیکخواه
ایمیل: omid_zohal@yahoo.com
 

بی عدالتی در جذب نیروی شرکتی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

با سلام و احترام شما که میگوئید همه نیروهای شرکتی وزارت نیرو تبدیل وضعیت شدند پس خبر ندارید که نیروهای شرکتی آبفای شهری مازندران همچنان در آرزوی تبدیل وضعیت می باشند بنده لیسانس مدیریت میباشم با چهار سال سابقه ولی هیچ خبری از تبدیل وضعیت نیست چندین بار هم پی گیر شدم ولی می گویند که ما یک شرکت خصوصی هستیم عاجزانه ازشما میخواهم که به فکر استان ما هم باشید تا ان شاالله ما هم طعم عدالت رابچشیم و پیش خانواده خود نیز سربلند باشیم خداوند به شما بابت پیگیری وضعیت نیروهای شرکتی خیردهد متشکرم با سپاس 29/01/1391

تعداد نمایش:۱
۳ مورد پیدا شد. صفحه ۱ از ۱.


 نظر جدید 

نام فرستنده :  
ایمیل :    
عنوان :
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

Powered By RADCOM